Příprava nového zázemí Hisportu a Hisport teamu je v plném proudu a tento týden bychom měli dokončit finální nastěhování.

 

 

 

Jak to zatím vypadá je vidět z přiložených fotografií, nicméně doufáme, že během několika málo dní proměníme toto „skladiště“ v útulný koutek pro obchodníky, závodníky a vůbec všechny naše zákazníky. Jak je asi z fotek patrné, půjde nejen o kancelář a vzorkovnu zastoupení značek, jež pro ČR a SR máme, ale také o zřízení komplexní péče o sportovce, kterou plánujeme. Součástí bude již několik let fungující plavecká škola v Hostivaři s možností plavecké diagnostiky pro externí triatlonisty a plavce, výživové poradenství včetně sportovní doplňkové výživy cílené na vytrvalostní sporty a vytrvalostní závody, hypoxické zátěžové centrum a půjčovna hypoxických zařízení, externě zátěžové testy a laboratoř, pro stálé klienty tréninkových programů fysioterapie, masáže a další regenerační procedury. Nově pracujeme i na hypoxickém centru pro klienty s permanentkami na zátěžovou hypoxii a metodu IHT. Toto bude, doufáme, součástí Endurancelab, kde mají pro „trenažérovou“ přípravu triatlonistů zajímavé podmínky a možnosti. My se soustředíme spíše na testy v podmínkách hypoxie a pronájmy nebo prodeje těchto zařízení sportovcům, horolezcům nebo vysokohorským turistům a osobám se zdravotními problémy „civilizačního“ charakteru, nebo těm, kteří chtějí zhubnout a žádná z komerčně propagovaných metod na ně nezabírá.

 

K dispozici nám bude nejen toto nové centrum a plavecká škola, ale také atletický stadion Karlovy university v Hostivaři s plaveckým bazénem sousedící, blízké fitness centrum BBC Hostivař pro zimní přípravu a i nedaleké místo cyklistických srazů v obci Koloděje. Ve spojení s obnovou plánovaných víkendových běhů v Hostivaři a Krčském lese doufáme, že možností triatlonové přípravy a oblastí s ní souvisejících využijete v plném rozsahu. Netýká se to samozřejmě jen klientely z blízkého okolí, pro kterou jsou možnosti téměř ideální, ale i té vzdálenější, která využije jen stěžejní nabízené služby.

Je to pro nás další výzva a budeme se snažit vás nezklamat.

M.M.