O novém eshopu www.sailfishvyprodej.cz , kde máte možnost si pořídit špičkové vybavení Evropské jedničky v triatlonovém segmentu, jsem vás již informoval v předchozím článku na těchto stránkách.

 

 

 

 

Nyní jsme v druhé fázi nákupu z Německa trošku rozšířili kolekci nabízeného sortimentu a dostupných velikostí. Tato fáze již je konečná a další neproběhne, neboť sklad v Německu již je prázdný a čeká až na novou kolekci 2017 a jako my prodává pouze doplňky a sortiment, které máme na základním eshopu www.sailfish.cz , nebo na všeobecných eshopech www.hisportshop.cz děleného podle sportovních značek a zastoupení a www.triatletshop.cz , kde je zboží rozděleno podle nabízeného sortimentu a kategorií.

 

Slevy na eshopu www.sailfishvyprodej.cz často přesahují 50%, takže není divu, že je o nabízené produkty zájem. Nejvíce asi o neopreny řady One (řada Vibrant již byla vyprodána) a o dětskou kolekci. Lehce zaostávají kolekce dresů a kombinéz řady Pro a Comp a módní řada lifestyle, která je však již dostupná pouze pro ženy, protože ta pánská je prakticky vyprodaná. A světe div se, vůbec nejvíce jsme prodali ponožek sailfish :-) Ty ač v počtu mnoha set kusů, zmizely v menší z velikostí už během prvního týdne od spuštění eshopu. Že by byl tento produkt pořád číslem jedna pod vánoční stromeček? Vždy jsem žil v domnění, že na tomto poli (alespoň od konce komunismu), vládne elektronika :-) A nebo se najde řada těch, kteří mají ponožky na jedno použití, což je u této značky rozhodně škoda. Takže až uvidím v triatlonovém „lídrovi“ starého kontinentu, chodit řadu lidí bez střechy nad hlavou, budu vědět, odkud vítr vane:-)

Tak to snad jen pro odlehčení jinak asi dost nudných, zčásti reklamních článků na mém webu.

 

M.M.