Zatímco neopreny modelové řady 2016 Evropské jedničky s triatlonovým vybavením, Německé firmy Sailfish, už byly prakticky vyprodány...............

 

 

 

 

 

 

 

..............a zbývá posledních asi 5 kusů, kombinézy a dresy jsme zase ještě doplnili a jsou ve většině velikostí a téměř ve všech barevných provedeních a to minimálně v řadě Sailfish Comp, což je kolekce mezi plavání zrychlující řadou Profi a kolekcí pro začínající nebo „hobby“ triatlonisty Spirit, která se nově jmenuje v modelové kolekci 2017 Team.

 

 

Naskladnili jsme z Německa poslední kusy kolekce Comp 2016 a kolekce zrychlujících kombinéz Profi v černo žluté i černo modré barvě.

 

 

 

Nově přidáme i plaveckou zrychlující kombinézu Rebel pro dlouhý triatlon, kdy se plave bez neoprenu. Cena bude opět „výprodejová“.

 

 

 

Z plaveckých úzkostěnných neoprenů je ještě ve více velikostech dostupný model s krátkými nohavicemi Wave a v posledních kusech neoprenová kombinéza blade a dlouhá edge, ale už jen v dámském provedení.

 

 

Z kolekce Lifestyle už je k dispozici také pouze dámské tričko a mikina 2016, jinak už je možné koupit pouze kolekci 2017 na www.sailfish.cz

 

 

Nově na výprodejový web sailfish ještě naskladníme neoprenové plavky s krátkými nohavicemi current (nově jsou v kolekci 2017 ve dvou provedeních medium a max podle výše nadnášení nohou pro horší plavce).

 

 

To budou ale asi poslední „radosti“, které pro vás až do začátku sezóny chystáme. Kdo zaváhá, prostě nekoupíJ

M.M.