Tak jak jsem slíbil v jednom z předchozích článků, tak se nyní stane. Speciálně v rámci Vánoční akce na webu www.sailfishvyprodej.cz jsme naskladnili nově asi padesátku neoprenů všech modelových řad, které nabízíme za naprosto bezkonkurenční Vánoční ceny.
 
 
 
 
 
 
 
Tím hlavním tahákem ale budou kombinézy a dresy aktuální nejvyšší modelové řady Sailfish comp v těch nejčastějších velikostech a hned několika barevných provedeních.
 
 
 
 
 
 
Minulou kolekci sailfish comp jsme v kombinézách prodali prakticky kompletně a v dresech zbylo jen několik posledních kousků v okrajových velikostech. A věříme, že se současnou kolekcí budeme ještě úspěšnější.
 
 
Kombinézy comp jsou jak pro krátký, tak střední i dlouhý triatlon a dá se v nich i komfortně plavat, pokud jsou zakázány neopreny bez toho, aby nabíraly vodu a brzdily vás. Mají i několik svrchně krytých kapes na gely, solné tablety a další výživu na zádech a na stehnech. Materiál je velmi kvalitní a velmi odolný.
Z již proběhlé výprodeje zůstávají v nabídce například dresy a kombinézy sailfish team, které jsou oproti řadě komp více elastické a vynikají pohodlností, ale už se tolik nehodí pro plavání bez neoprenů.
 
 
 
 
A k dispozici jsou ještě i některé doplňky, jako například kšilty sailfish v několika barevných provedeních za 100,- na místo běžných 400,-, tři modely plaveckých brýlí, neoprenové kalhoty sailfish current v dlouhém provedení pro horší plavce nebo plavecké začátečníky a i několik nátělníků, triček a mikin kolekce sailfish lifestyle. Vše najdete s akčními i původními cenami na www.sailfishvyprodej.cz
 
 
Těšíme se na vaše Vánoční nákupy.

M.M.