Již třetí ročním triatlonového kempu na Mallorce ve sportovním resortu Valentin blue bay je připraven a čeká na vaše přihlášky.
 
 
 
 
 
 
 
Termín je přímo ideální, neboť zahrnuje Velikonoční svátky a tak budete potřebovat dovolenou na pouhých 5 pracovních dní. Navíc už je to období, kdy je na Mallorce skutečně teplo a dá se na kole jezdit v krátkém rukávu a to nejen na pobřeží, ale i v horách. Přelom března a dubna (30.3.-9.4.) je zkrátka pro Mallorcu optimální. Před tímto datem bych upřednostnil spíše Kanárské ostrovy.
 
 
Ideální je i umístění resortu, ve kterém budeme a který je svou polohou i vybavením nesrovnatelně lepší než jih ostrova, kdy vám v cestě k horám překáží hlavní město ostrova, které se projíždí velmi komplikovaně a na druhé straně jsou jen samé roviny. Resort Valentin blue bay je na severu a do hor je to co by kamenem dohodil, ale rovin a možností různých tras po rovině nebo zvlněných, je tady bezpočet.
 
 
 
 
 
Ubytování je v apartmánech pro 2-3 osoby, které jsou vybaveny klimatizací i topením s automatickou regulací teploty, lednicí, kuchyňkou.
 
V areálu je venkovní bazén i vyhřívaný plavecký 25m bazén s nataženými dráhami.
 
 
 
Součástí areálu je ale i tělocvična, posilovna, fotbalové hřiště, tenisové kurty, půjčovna a servis kol, ale také restaurace a bar, nebo třeba masérna a prádelna. Prostě kompletně vše co potřebujete na jednom místě, aniž by bylo potřeba někam jezdit.
Co musím v tomto resortu doslova vynachválit, je jídlo. Taková nabídka a kvalita se opravdu hned tak nevidí a to už jsem byl na spoustě míst, takže mohu srovnávat. Budete doslova nadšeni.
 
 
 
Ideální podmínky jsou zde nejen pro cyklistiku a plavání, ale také pro běh, i když ten bude na kempu spíše doplňkovou záležitostí a preferovaná bude zejména cyklistika. Písčité cestičky lesem, podél pobřeží, jsou nejen pestré, ale i doslova nekonečné.
 
 
 

Doprava je letecky z Prahy, kolo buď své s sebou, nebo je možné si ho zarezervovat a půjčit přímo v místě kempu. Více informací o kempu naleznete na www.ironmantriatlon.cz

 

 

 

 

Přihlásit se můžete jak mailem hisport@hisport.cz , tak telefonicky 602 222 405 , nebo si pro více informací přijďte přímo do provozovny Hisportu, Hornoměcholupská 68, Praha 10-Hostivař v našich provozních hodinách. www.hisport.cz