Na největší triatlonové akci v ČR samozřejmě nemůžeme chybět. Budeme zde samozřejmě jako podpora a zázemí týmu a také jako součást expa s možností pořídit si to, co jste před závodem nestihli, nebo zapomněli :-)

 

 

 

 

 

Tak, jako se v minulém roce hodily a po chvíli vyprodaly veškeré neoprenové návleky, rukávky, kukly a další materiál bránící prochladnutí, bude asi letos zájem o zboží zcela odlišné-tablety proti křečím, bílé návleky, co „nejřidší“ energetické nápoje a gely, mazání proti odřeninám a opruzeninám a kdo ví, zda nedojde na plavání bez neoprenu a na nákup rychlých plaveckých kombinéz sailfish rebel, nebo trisuit pro team. Pro zapomnětlivce, nebo ty, kteří chtějí vyměnit svůj nepohodlný neopren za mnohem flexibilnější a rychlejší, budou samozřejmě k dispozici i neopreny Sailfish a nezklameme ani ty, kteří budou na poslední chvíli potřebovat kombinézu nebo triatlonový dres.
 
 
 
Ochutnat budete moci, případně si naplnit lahev, špičkovým iontovým nápojem Isotonic sport drink od Dextro energy, jedničky ve sportovní výživě v Německu a hlavního sponzora světové série v olympijském triatlonu.
 
 
 
Fajnšmekři určitě uvítají možnost vidět na vlastní oči a vyzkoušet si elektronický kšilt, vysílající údaje o tepové frekvenci, rychlosti běhu, teplotě, času a dalších veličinách přímo do zorného pole závodníka bez nutnosti dívat se na hodinky. Stejná firma představí jednu z nejlepších cyklistických navigací současnosti a další sportovní elektroniku.
 
 
 
 
Mluvit o hypoxickém stanu a zvyšování sportovní výkonnosti vlivem zlepšených krevních parametrů a zvýšené návaznosti kyslíku na krev, by asi bylo nošením dříví do lesa. Ostatně jména sportovců, kteří si toto zařízení v poslední době pořídili, hovoří samy za sebe. I hypoxico bude součástí expa Hisportu.
 
 
No a co takhle kola, která mají pár drátů a jsou natolik pevná, že nejenže nemusíte rozepínat zadní brzdu při intenzivní jízdě do kopce, ale ani je nemusíte centrovat a to ani při používání na našich „kvalitních“ silnicích? Navíc vykazující v testech v aerotunelu opravdu „top“ parametry a stejně tak parametry váhové? Karbonové ráfky, které brzdí jako hliníkové a to i za deště a bez nutnosti neustálých výměn brzdových gumiček? Karbon, titan, keramika už v základu? Ruční výroba a podpis konkrétního mechanika jako zhotovitele každého páru těchto kol? To všechno je americká značka Rolf prima. Taktéž součást expozice Hisportu.
 
 
 
Ale nejen to. Enervit, compressport, sixtus, profile design, to všechno jsou značky, které mimo již výše zmíněné budete mít možnost vidět a případně zakoupit na našem stánku Hisportu.
 
 
Těšíme se na vás.
 
 
M.M.