Už v minulém článku jsem vás lákal na naši další nabídkovou akci Sailfish, která vás doslova zaskočí. Evropská sportovní jednička v triatlonovém vybavení je totiž schopna prostřednictvím našeho eshopu www.sailfishvyprodej.cz nabídnout aktuální modelovou řadu Sailfish za cenu, nebo i hluboko pod cenou „konkurence“, nebo doslova neznačkových produktů.
 
 
 
 
 
 
 
A nyní uý můžeme být konkrétnější, neboť nabídka na kterou jsme vás lákali je aktuální a sklady plné zboží aktuální modelové řady Sailfish za naprosto neuvěřitelné ceny.
 
 
 
Doslova cenovou „bombou“ je neopren G-range, nejvyšší řada neoprenu této značky s maximální možnou flexibilitou. Kdo nevyzkoušel, doslova neuvěří, jaký nůže být mezi neopreny v této oblasti rozdíl. Z jednoho vás doslova bolí ramena a bojujete s ním při každém záběru a u druhého téměř nevíte, že ho máte na sobě. Tento neopren atakující hranici 20tis. Kč nabízíme prakticky ve všech velikostech v naší speciální akci (samozřejmě jen do vyprodání skladových zásob) za cenu jen 12.990 Kč.
 
 
 
 
 
 
 
A pojďme i do opačné sféry neoprenů k těm nejlevnějším modelům. I když se model Vibrant této značky dá srovnat s často vrcholnými modely značek jiných, jsme schopni ho v naší akci nabídnout za cenu pod 5tis. A to v pánském i dámském provedení. Za cenu 4990,- tedy získáte neopren, který lehce obstojí svojí kvalitou v kategorii mnohem dražších neoprenů ostatních výrobců. Sami budete překvapeni, že i za tak malou investici můžete pořídit celkem solidní triatlonový neopren.
 
 
 
 
 
 
 
 
Pro horší plavce, kteří při plavání doslova bojují s polohou těla na vodě, nebo kteří mají snahu se teprve naučit plavecký styl kraul, jsme zase připravili akci na neoprenové kalhoty Current long. Ty výrazně pomohou s nácvikem plavecké techniky kraul a polohou těla na vodě u plavců-začátečníků. Po zkušenostech z naší plavecké školy mohu jen doporučit a za cenu kterou nabízíme, není o čem uvažovat. Investice pod 2tis. Kč se rozhodně vyplatí a rychle vrátí. Vždyť i krátká varianta těchto plavek nad kolena vás přijde mnohem dráž.
 
 
 
 
 
S výprodejovou a cenově značně zvýhodněnou nabídkou, jsme neopoměli ani triatlonové kombinézy a dresy.
 
 
 
 
Poprvé jsme výprodejovou kolekci rozšířili i o doplňky. Jedná se především o několik modelů plaveckých brýlí za cenu pouhých 290,-Kč a o cestovní a sportovní tašky Sailfish z velmi odolného a nepromokavého materiálu za doslova super ceny. Všechny nabídky najdete na www.sailfishvyprodej.cz Samozřejmě vše jen do vyprodání skladových zásob.
 
 

M.M.