Je to teprve rok, co jsme na slevové akce konkurence zareagovali naším novým eshopem www.sailfishvyprodej.cz,......
 
 
 
 
 
 
kde nabízíme za ceny neznačkových, nebo základních modelů jiných značek, doslova to nejlepší, co si v triatlonovém vybavení můžete dopřát a dovolit.
 
 
Nebyla to snadná cesta přesvědčit Německého výrobce a Evropskou jedničku v oboru triatlonového vybavení, aby právě na náš trh směřovaly produkty aktuální modelové řady Sailfish ještě v průběhu aktivní sezóny tohoto sportu a modely kolekce 2016 za ceny, které předčí svou kvalitou nadcházející modelovou řadu triatlonového vybavení jiných značek, snad jen s výjimkou amerického Tyr.
 
 
Ale povedlo se a proto už druhým rokem nabízíme zákazníkům v ČR a na Slovensku neopreny, kombinézy, dresy a další triatlonové vybavení špičkové značky za ceny neznačkových firem, nebo několik let starých kolekcí ostatních triatlonových výrobců. Náš eshop www.sailfishvyprodej.cz byl právě kompletně naskladněn a na největší „hity“ v nabídce již upozorˇnují některé z předchozích článků na těchto stránkách. Jedná se především o top pomel neoprenů G-range v ceně základních modelů. Kombinézy řady Team aktuální modelové řady za zlomek běžné ceny, ale i dětské kombinézy, nebo doplňky v podobě tašek, nebo třeba plaveckých brýlí. Prostě je z čeho vybírat, samozřejmě v omezeném časovém období.
 
 
 
Na sportovní výžívu Německé značky Dextro energy a Italské značky Enervit, nebo elektroniku Německé značky O-synce a zapletená kola Americké značky Rolf prima probíhají souběžně s touto nabídkou slevové akce, o kterých se dočtete v posledních článcích na www.martinmatula.cz
 
 
Není prostě na co čekat. Většina ze současných nabídek se nebude minimálně rok, ale možná i déle opakovat.
 
 
Těšíme se na vaše objednávky.

M.M.