Zatím poslední značkou, kterou jsme do portfolia zastoupení pro ČR do rodiny Hisportu přibrali, je Německá značka Run@Move www.runmove.cz , patřící pod konsorcium Perfacts.
 
 
 
 
Jde o značku zejména pro běžce, která se zaměřuje na hydrataci při běhu (běžecké pásy s lahvičkami a příslušenstvím, plastové lahve do ruky, tvárné gelové lahvičky do ruky, pásu nebo kapsy.
 
 
 
Konfigurace některých pásů je pevně daná (2 nebo 4 plastové lahvičky a kapsička), nebo si ji můžete doslova sestavit dle vašich potřeb a to včetně příslušenství jako je pouzdro na telefon, kapsy na výživu, na klíče apod.
 
 
 
V nabídce příslušenství jsou i kapsičky na paži, na mobilní telefon, kapsa na klíč na běžeckou botu, pásy na číslo pro triatlonisty a spousta dalšího.
Součástí nabídky jsou i čepičky, kšilty, rukávky a to včetně těch zimních, zateplených. V několika barevných provedeních a variantách.
 
 
 
Samozřejmostí jsou i sady náhradních plastových lahviček a příslušenství na pásy. Kompletní sortiment této značky naleznete na eshopu www.runmove.cz

M.M.