Od začátku října plánujeme zavést v Hisportu pravidelné návštěvní hodiny každé ráno s výjimkou středy 8-9hod. ráno a středu v poledních, nebo večerních hodinách.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

K dispozici bude především poradenství v oblasti tréninku, výživy, doplňků výživy, sportovního vybavení, prodej sportovního vybavení značek, jež zastupujeme nebo prodáváme (www.hisportshop.cz), možnost domluvit si termín plavecké diagnostiky, tréninkových plánů, zátěžových a hypoxických testů, konzultace v oblasti fyzioterapie, sportovních zranění a vůbec problémů se sportem souvisejících. Samozřejmě vše v rámci našich možností, znalostí a vybavení.

 

Hisport bude samozřejmě otevřen i pro všechny obchodníky, kteří námi zastupované značky prodávají, nebo prodávat plánují. K vidění zde budou prakticky kompletní kolekce všech námi nabízených značek.

 

Samozřejmostí budou i letáky a katalogy příslušných značek, ceníky a další propagační materiál.

 

Provozovna Hisportu bude sloužit i jako půjčovna hypoxických stanů a dalších hypoxických zařízení. Tady ovšem bez včasné objednávky nejsme schopni zaručit, že bude požadované zařízení skladem a ihned k převzetí. Přeci jen je počet přístrojů, jež vlastníme omezený a poptávka v průběhu roku značně kolísavá, kdy v nejexponovanějších měsících zdaleka nejsme schopni uspokojit všechny klienty.

 

 

V rámci časových možností pomůžeme i s nastavením posedu na kole a s technikou šlapání. Nepleťte si však toto naše „dobrovolné“ poradenství s placeným servisem pro naše klienty, jež je součástí tréninkového balíčku každého z nich. V takovém rozsahu se nikomu z vás věnovat nemůžeme a ani nechceme. Takže jak se říká: “využívat, ale nezneužívat“.

 Zázemí Hisportu najdete na adrese Hornoměcholupská 68, Praha 10-Hostivař.

Autem je to necelá minuta od bazénu v Hostivaři a přímo u vstupu do Hostivařského lesoparku. Odtud budou probíhat i plánované víkendové běžecké tréninky a další akce.

Těšíme se na vás.