Blíží se listopad, tedy čas, kdy se značná část našich sportovních aktivit přesune „pod střechu“ a venku se vyblázní už jen pár nejotrlejších. Tedy s výjimkou běhů, pro které není problém asi žádné roční období. Naopak zimy se ještě hned tak asi nedočkáme a pokud vůbec, a tak na běžky, jako náhradu kola, musíme ještě na chvíli zapomenout.

 

 

 

 

Ideální čas na to, poté co jsme si odpočinuli po náročné sezóně, zahájit kompenzační a později silovou přípravu ve fitnesscentrech a zaměřit se na disciplínu, kterou v průběhu sezóny asi nejvíce zanedbáváme, protože na ni není tolik času a tou je plavání.

Naše plavecká škola v Hostivaři začala už v září a nyní v říjnu už je její kapacita téměř na maximu, za což jsme samozřejmě rádi a což dokazuje, že právě plavání se stalo nedílnou a preferovanou součástí vaší zimní přípravy.

A abychom vám nabídli ještě více a dali příležitost i mimopražským triatlonistům, pořádáme už druhým rokem ve spolupráci s ČTA plavecké víkendové kempy v Nymburce, které mohou být pro mnohé ideálním startem do plavecké přípravy, pro jiné zase intenzivním kurzem pro zdokonalení plavecké techniky a seznámením se s novými trendy, technickými cvičeními a metodami výuky a pro některé, kteří například plánují stát se plaveckými, nebo triatlonovými trenéry, se bude hodit teoretická část těchto kurzů věnující se nejčastějším chybám při všech plaveckých způsobech a technickým cvičením pro jejich odstranění.

 

 

Kempy jsou zajištěny kompletně včetně ubytování a stravování a jsou navíc za velmi příznivé ceny.

Více informací o plaveckých kempech, z nichž ten první startuje už 2.11, naleznete na stránkách Hisport teamu zde 

Náplň plaveckých víkendových kempů v Nymburce naleznete zde 

a přihlásit na kemp se můžete na stránkách czechtriseries zde

Budeme se těšit na vaši účast. 

M.M.