Originální silikonové plavecké čepičky Německé značky Sailfish s jejich logem na straně jedné a s logem Hisport na straně druhé máte možnost si od příštího týdne zakoupit na našem eshopu www.sailfishvyprodej.cz

 

 

 

 

 

Půjde o čepičky v barevných variantách modrá, černá, růžová, bílá a zelená. Cena bude oproti čepičkám sailfish v běžném designu téměř poloviční. Materiál a výrobce jsou stejní a jde o zakázkovou výrobu Sailfish pro Hisport.

 

 

 

Jde o první větší akci propojení těchto sportovních značek a další budou následovat. Hisport vždy upřednostňoval kvalitu a nabízel „top“ materiál v jednotlivých segmentech, nebo minimálně materiál srovnatelný se světovou konkurencí té nejvyšší kvality. A v tomto trendu budeme i pokračovat. Snažíme se ale nezapomínat na závodníky, kteří s triatlonem začínají, nebo si jednoduše nemohou materiál nejvyšší kvality ve vysoké cenové relaci dovolit. Pro ty jsme zřídili v roce 2016 výprodejový web www.sailfishvyprodej.cz, na kterém nabízíme od podzimu aktuální modelovou kolekci dané značky a v roce následném výprodejovou kolekci předchozí modelové řady, za velmi výhodné ceny se slevou až 70%. A chystáme rozšíření i pro další značky, které pro ČR a Slovensko, nebo Polsko zastupujeme.

 

O co všechno půjde a kterých značek se to bude jednat, se nechejte překvapit. Stranou samozřejmě zůstávají firmy se sportovní výživou Dextro energy, Saltstick a Enervit, na které uděláme jen nárazové a dočasné akce, týkající se konkrétních produktů.

Stranou asi zůstane i značka Hypoxico, kde se výprodeje týkají jen starších generátorů a stanů, které navíc nabízíme konkrétním sportovcům, kteří o ně projeví zájem a pro které je výhledově rezervujeme.

M.M.