Tak jako již minulý rok jsme vám nabídkou aktuální modelové kolekce Německé jedničky s triatlonovým vybavením, firmou Sailfish, připravili předčasné Vánoce, tak letos tuto velmi úspěšnou akci opakujeme.
Se slevami až 50% máte možnost si pořídit triatlonové vybavení aktuální modelové řady Sailfish, jasné jedničky v tomto oboru v Evropě. Za ceny odpovídající neznačkovým produktům tak pořídíte to nejlepší, co je na trhu dostupné.
 
 
 
 
 
 
 
 
Značce Sailfish konkuruje co do kvality produktů jen americká značka Tyr, jejíž ceny jsou ale vzhledem k nákladnosti dopravy ještě mnohem vyšší.
 
Loni jsme podobnou výprodejovou akci aktuální modelové kolekce na eshopu www.sailfishvyprodej.cz spustili až těsně před Vánoci, ale i tak se největšího náporu zákazníků dočkal až na přelomu ledna a února, kdy se prakticky kompletní zvýhodněná nabídka vyprodala.
 
Letos očekáváme už díky rozšířené nabídce sortimentu (nejen dresy a kombinézy, ale i neopreny a doplňky), zvýšený zájem už před Vánoci. Nabídka samozřejmě platí jen do vyprodání v podobě nabízeného sortimentu, velikostí, nebo barevných kombinací.
A co víc, nabídka platí i pro velmi oblíbené dětské triatlonové kombinézy nebo neopreny a to nejen na triatlon, ale i na plavecký výcvik do bazénů, kde není právě voda vhodná pro trénink dětí.

M.M.