Modelová kolekce 2017 Německé značky Sailfish je již k vidění v provozovně Hisportu, Hornoměcholupská 68, Praha 10-Hostivař.

 
 
 
 
 
 
Kolekce triatlonových neoprenů obsahuje čtyři již dobře známé modely táto značky od základního modelu Vibrant, přes Attack a One až po vrcholný model G-Range, který si lze pod názvem Prime nechat vyrobit i na míru a s vlastním potiskem (logo na přední straně neoprenu a jméno na zadní) a ve třech variantách (maximální nosnost pro horší plavce, klasika a maximální flexibilita pro špičkové plavce).
 
 
 


Novinkou v triatlonových neoprenech je model bez rukávů Rocket pro závodníky, kterým rukávy při plavání jednoduše vadí a preferují zcela volná ramena.
 
 
 
 
 
 
 
 
Z plaveckých neoprenů do studených venkovních bazénů a tréninky na volné vodě jsou k dispozici modely Blade bez rukávů a nohavic, Vawe s krátkými rukávy a bez nohavic (tento model hojně využívají i plavečtí instruktoři pracující s dětmi), Edge bez rukávů a s dlouhými nohavicemi (nejpoužívanější plavecký neopren) a Edge long sleave s dlouhými nohavicemi i rukávy.
 
 
Novinkou jsou neoprenové plavky current nad kolena, které pomáhají s polohou těla horším plavcům a řada lidí se díky nim naučila styl kraul během velmi krátké doby. Currenty se nově vyrábějí ve dvou variantách a to MED (střední nosnost) a MAX (maximální nosnost).
 
 
 
 
Variantu si zvolí plavečtí začátečníci podle toho, jak jsou na tom s polohou těla při nácviku kraulu nebo znaku a zda jsou úplní začátečníci preferující do této doby jen prsa, nebo už potřebují s polohou jen mírněji dopomoct, aby se mohli soustředit na dýchání, rotaci ramen a záběr jako takový. K dispozici je i dlouhá varianta plavek Current na celé nohy.
 
 
Součástí kolekce je i řada neoprenových doplňků a samozřejmě také dětské neopreny ve třech velikostních variantách pro děti do 6-ti let, 6-8 let a 8-10let.
 
 
 
M.M.