Poslední proběhlou akcí, jíž se zúčastnilo několik členů našeho týmu, byl běžecký závod Svatojánská 20 v Berouně. Jde o oblíbený běžecký závod, kterého se každoročně účastní řada triatletů, především domácích Ironstars. Více o tomto závodě, včetně výsledků našich závodníků, napíše Michal Volejník na stránkách týmu.

 

 

 

 

 

 

O víkendu 2.-4.12 nás čeká plavecký kemp v Nymburce. 5 plaveckých fází a několik doprovodných aktivit absolvují účastníci kempu během prodlouženého víkendu.

 

 

Někteří závodníci týmu se ve stejném termínu zůčastní dalšího z oblíbených běžeckých závodů a to takřka domácího, Běhu okolo Hostivařské přehrady.

Hned následující týden nás ve středu 7.12. čeká týmový Vánoční večírek v oblíbené restauraci Hostivar, naproti golfového hřiště v Hostivaři. Já si tím alespoň nostalgicky připomenu léto, kdy tady trávím prakticky každé odpoledne s dcerkou Jolankou a přítelkyní Radkou. Samozřejmě většinou po projížďce na MTB, aby byla patřičná žízeň. Domů to mám naštěstí pár set metrů a z kopce dolůJ Přes zimu je ale venkovní zahrádka zavřená a vysedávání v restauraci nebaví ani mně, natož dcerku. Tentokrát ji s sebou ale výjimečně vezmu.

Hned další týden nás 12.12. čeká slavnostní otevření nově postaveného areálu pro biatlonovou reprezentaci v Jablonci. Areál stavěla stavební společnost První Podještědská a.s. a na firmě Hisport bylo dodání hypoxického generátoru s příslušenstvím, který simuluje nadmořskou výšku v pěti pokojích a jedné tréninkové místnosti s trenažery. Ze slavnostního otevření určitě zveřejníme nějaké fotografie v samostatném článku.

Následný víkend nás 18.12. čeká další z oblíbených běžeckých závodů Českobrodská vánoční 10. O té potom zase podrobněji na stránkách Hisportteamu.

M.M.