Několik špičkových produktů Němeského výrobce Sailfish, Evropské jedničky v triatlonovém vybavení, jsme si popsali už minule.
 
 
 
Jedná se o vybrané produkty této značky, které nabízíme na našem novém eshopu www.sailfishvyprodej.cz za mnohdy až neuvěřitelné ceny, vzhledem k tomu, že se jedná o aktuální modelovou řadu 2016.
 
 
Dnes se budeme věnovat několika dalším produktům a oblastem.
Kombinézy a dresy řady Sailfish COMP. Sailfish má jako jedna z mála firem tři řady pro dresy a především kombinézy. Jedna je plavání zrychlující (tu má jen naprosté minimum dalších firem), jedna je určená i pro plavání bez neoprenu a vytvořená tak, aby plavce nebrzdila (právě zmiňovaná řada Comp) a třetí je maximálně pohodlná a flexibilní (řada spirit a team u Sailfish), ale při plavání bez neoprenu bude plavce oproti pouhým plavkám spíše brzdit. Řada Sailfish Comp je určena především pro dlouhý a střední triatlon a vyniká nejen špičkovým materiálem, ale i špičkovou triatlonovou vložkou v kombinéze a kalhotách, která tvoří nezanedbatelnou část ceny kombinéz. Technologie švů jsou na takové úrovni, že vám ani při extrémních klimatických podmínkách nezpůsobí žádné odřeniny, což se u většiny ostatních výrobců říci rozhodně nedá. O domácí produkci nemluvě. To je prostě někde úplně jinde. Kombinézy řady comp v téměř všech velikostech a barevných variantách a i dresy komp, ale tady už jen v barevně i velikostně omezené míře, lze na novém eshopu www.sailfishvyprodej.cz zakoupit už za 1990,-Kč oproti běžné ceně 3950,-Kč.
 
 
 
Dětské triatlonové kombinézy a dresy-dvě barevné varianty, tři velikosti pro věkové spektrum 4-12 let za neuvěřitelnou cenu 990,- pro obojí! Špičková kvalita, špičkové materiály, velmi kvalitní triatlonové vložky a speciální švy u kombinéz. Prostě to nejlepší, co můžete pro své ratolesti v triatlonovém vybavení pořídit. Kolekci doplňují i dětská běžecká a plavecká čepička a dětské plavecké brýle na triatlon, ale ty nejsou součástí vybraného vybavení pro tento eshop se značným cenovým zvýhodněním.
 
 
 
 
A nakonec něco pro triatlonisty, kteří si musí nákup svého vybavení na triatlon „obhájit“ a udělat radost i své drahé polovičce, aby moc „nebrblala“. Tento eshop nabízí dámskou módní kolekci Lifestyle v podobě dvou barevných variant slušivých triček a dvou barevných variant „sexy“ nátělníků za ceny neznačkových produktů z hypermarketů. Slevy jsou zde nad hranicí 50% a vzhledově i kvalitou se opravdu nemusíte obávat, že vás s nimi vaše milá pošle…….víte kam :-)
Tak jen doufám, že procento žen, které zabloudí na můj web, bude výrazně menšinové, oproti pánům-triatlonistům. V opačné konfiguraci totiž pro pány z kolekce Lifestyle nic zvýhodněného nenabízíme :-)
 
 
 
  
 
Dostupnost a velikostní varianty, jež jsou skladem, naleznete na příslušném eshopu. Vše samozřejmě platí jen do vyprodání.

M.M.