Po loňské výprodejové podzimní akci, kdy jsme za zlomek původní ceny doslova během pár dní (někde týdnů) vyprodali všechny zvýhodněné neopreny, triatlonové kombinézy řady Comp a Spirit a některé další akční zboží, přicházíme letos ještě s mnohem rozsáhlejší akcí zvýhodněných cen, často na doslova „top“ produkty této značky.
 
 
 
 
 
Už v předchozích článcích na tomto webu jsem nastínil, jakých produktů se akce týká a z čeho je možné vybírat. Nejatraktivnější zboží je zatím dostupné prakticky ve všech velikostech, což se bude ale postupem času rychle měnit.
 
 
A v nabídce už nejsou jen neopreny, kombinézy, nebo topy a triatlonové kalhoty, ale také doplňky jako sportovní a cestovní tašky, oblečení lifestyle, plavecké a triatlonové brýle a mnohé další.
 
 
 
 
Veškerá nabídka, včetně dostupných barevných kombinací a velikostí je již nyní naskaldněna na eshopu www.sailfishvyprodej.cz A kdo sem „zabrousí“, rychle zjistí, že tato nabídka špičkového triatlonového vybavení a to aktuální modelové kolekce, doslova nemá konkurenci.
 
 
Za cenu doslova neznačkových produktů, si zde můžete pořídit prvotřídní kvalitu Německé triatlonové jedničky v oboru. Nabídka samozřejmě platí jen do vyprodání skladových zásob.
 
 

M.M.