Již doslova každým dnem dorazí kolekce triatlonového vybavení Sailfish z Německa. Jako každý rok přichází tato značka s řadou novinek a já vám některé z nich předem prozradím.

 

 

 

 

 

Na speciální úzkostěnné neopreny se mohou těšit příznivci celkem nového odvětví swimrun. A budou hned dvě varianty, jedna s dlouhými rukávy a druhá s krátkými rukávy, obě samozřejmě s krátkými nohavicemi.

 

 

Další novinkou budou úzkostěnné neopreny do studených venkovních bazénů nebo přírodní vody, kde už je v klasickém neoprenu teplo. Jeden bude klasický celotělový, druhý potom bez rukávů a s krátkými nohavicemi.

 

Plavce potěšíme ale i novou kolekcí plavek v atraktivním designu a to ve dvou variantách pánských plavek včetně plavek nad kolena a jedné dámské variantě.

 

 

 

Speciálně pro dámy potom bude sportovní podprsenka na triatlon, případně i jiné sporty.

 

Pro OH triatlonisty potom Sailfish připravil novou řadu plavání zrychlujících dresů řady PRO v pánské i dámské variantě.

 

 

Z doplňků se potom můžete těšit například na neoprenové rukavice do velmi chladné vody, samostahovací tkaničky do závodních běžeckých bot, nebo novou tašku na triatlonové náčiní Gymbag.

 

  

 

M.M.