Hisport od dubna výrazně zvětšuje svoji provozovnu v Praze 10-Hostivaři a rozšiřuje i své zázemí na triatlonových závodech a to zejména díky novému zastoupení Anglické značky kol Boardman, na kterých závodí dva v současné době nejlepší triatlonisté světa.

 
 
 
 
 
 
 
Kola této značky konkurují svojí kvalitou nejprestižnějším cyklistickým značkám světa, ale díky prodejní strategii výrobce-distributor-zákazník, budou „top“ modely této značky až o 100tis. levnější, než konkurence.
 
 
 
V nabídce budou jak standardní katalogové modely s jasně daným osazením, tak možnost nechat si kolo poskládat na míru podle přání a představ zákazníka. Široká bude i možnost výběru zapletených kol a dalších doplňků, kde u katalogových produktů dominuje značka Zipp.
 
 
 
Prohlédnout si budete moci kola této značky na prakticky všech dlouhých a středních pohárových závodech v ČR a nezapomeneme ani na závody na Slovensku.
 
 
Kdo chce vidět kola Boardman „naživo“ již nyní, může navštívit naši provozovnu Hisportu v Hostivaři, kde máme všechny stěžejní modely této značky vystavené.
 
 
M.M.