Jelikož v rámci rychle se rozvíjejícího se Hisportu zakládáme novou firmu a potřebujeme doslova uvolnit část stávajících prostor pro nové expozice produktů, rozhodl jsem se udělat speciální nabídku i na mých stránkách prezentované zboží v bazaru a poskytnout na něj u už tak výhodných cen ještě 20% slevu navíc.
 
 
 
 
 
 
 
Nabídka platí hlavně pro časovková kola scott plasma s elektronických i mechanickým řazením, kolo orbea ordu s osazením sram red , doplňky Profile design a zipp a elektroniku Polar. Zapletená kola Rolf prima ve variantě TDF i Ares už jsou zamluvená a tudíž se na ně sleva nevztahuje. Neopren Silfish Vibrant je již prodán a tak ani tato nabídka není aktuální. Nicméně na neopreny najdete speciální nabídku jinde, na eshopu www.sailfishvyprodej.cz a ušetřit se dá několik tisíc.
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
U časovkových kol znamená tato sleva pokles ceny až o 30tis, což je ve spojení s už tak velmi výhodnou cenou a možností výběru ze zapletených kol, určitě více než lákavé.
 
Rámy nabízených kol jsou vesměs s doživotní zárukou a jejich osazení je zcela nové a nikdy nepoužité a z větší části elektronické s možností řazení na hrazdě i řídítkách, což je právě u časovek neoddiskutovatelná výhoda.
 
 
Za kvalitu a neskrývání jakýchkoliv závad nebo problémů na prodávaném vybavení, ručím samozřejmě svým jménem a přístupem k budoucímu majiteli, neboť znám nejen stav, ale i historii nabízených kol a dalšího materiálu. Není tedy bazar jako bazar :-)
 
 
Ceny uvedené na bazaru jsou bez této dodatečné slevy. Tu současnou si tedy jednoduše spočítáte x0,8.

M.M.