V reakci na předchozí článek a dotazy a nepochopení některých lidí, týkajících se obchodních aktivit, jsem tento plánovaný článek proložil ještě malým článkem s konkrétními příklady cen a prodejů v rámci podzimního výprodeje, který v rámci konkurenčního boje v plánovaném segmentu výrobků uskutečníme.

 

 

 

 

 

A to vše jen proto, abychom ukázali, že tudy cesta skutečně nevede a že je dobré sázet více na kvalitu a značku, než nejlepší cenu.

 

 

Ale už k Hisport teamu a jeho aktivitám. Tým jako takový si zachová stávající podporu pro své členy s důrazem na podporu mladých závodníků.

Dojde k mírnému rozšíření plavecké školy, která už má více než 50 aktivních a pravidelně se tréninků minimálně dvakrát v týdnu, zúčastňujících členů. Vše je ale omezeno maximální kapacitou bazénu, takže v průběhu roku bude asi stejně jako v roce předchozím, vyhlášen v nejvíce exponovaných měsících, stop stav přijímání dalších členů.

 

 

 

Dojde k rozšíření a změně společných běžeckých tréninků, o které vás budeme zavčasu informovat.

 

Zcela určitě proběhne i jarní triatlonový kemp na Mallorce ve stávajícím resortu jako v roce předchozím. Už nyní je velice pravděpodobné, že dojde k výraznějšímu nárůstu počtu účastníků kempu a tak budeme vše zařizovat a objednávat s mnohem větším předstihem, než v roce 2016 a to včetně letenek a přepravy, nebo pronájmů kol. Termín bude stejný jako v předchozím roce, takže na přelomu března a dubna.

 

 

 

 

Zcela nově uspořádáme i několik víkendových plaveckých kempů v lokalitách poblíž Prahy (Brandýs, Nymburk), aby měli účastníci možnost volby nocování v místě kempu, nebo dojíždění z místa bydliště a individuálního, nebo společného stravování. Plánované kempy ale nebudou jen o plavání s cílem naplavat co největší objem, jako na podobných akcích. Mnohem více se zaměříme na techniku plavání a to jak v praktické, tak teoretické rovině. Budete mít možnost si na kempech otestovat nejmodernější plavecké vybavení a pomůcky, které nikde jinde než u nás ani nejsou dostupné.

 

Pokud toužíte otestovat si špičkové neopreny, i tato možnost tady bude a to hned ve dvou nejvyšších a nejlepších modelech, které jsou v Evropě vůbec dostupné. Leda by se tady do té doby objevil a etabloval americký Tyr. Potom by šlo o informaci trošku spornou, neboť nejvyšší modely této značky dokáží jako jediné konkurovat značce Sailfish.

A přijdou i překvapení a nárazové akce, ale o těch až později.

M.M.