Internetový obchod se sportovním materiálem pro vytrvalostní sporty firmy Hisport CR, hlavního sponzora triatlonového klubu Hisport team www.hisportshop.cz je opět aktivní a v plném provozu.

 

 

 

 

 

 

 

Nabízí celou škálu sportovního vybavení od sportovní výživy, přes zapletená kola, kompresní a triatlonové oblečení a doplňky, elektroniku, až po speciality typu hypoxických stanů a zařízení.

Sortiment je trošku nezvykle rozdělen podle výrobců daného zboží, ale dá se jediným klikem přepnout i do dělení podle kategorií zboží. Nabídka bude v budoucnu ještě rozšířena, ale jen o produkty, které jsou skladem, kde je provozovatel v přímém kontaktu s výrobcem, nebo u nichž je záruka bezproblémového zásobování dovozcem. U produktů typu drahých zapletených kol, nebo sezónních kolekcí se samozřejmě občas nevyhneme určité prodlevě mezi objednávkou a dodáním, o této vás však vždy budeme informovat s dotazem na odsouhlasení dodací lhůty, nebo zrušením objednávky.

Nadstavbovou službou eshopu je poradna, kdy nám můžete kdykoliv zaslat dotaz týkající se prodávaného sortimentu, jeho výběru, vhodnosti použití, technických parametrů atd.

Možné je poslat i poptávku na zboží, které není v nabídce eshopu a pokud to bude v našich silách, ověříme dostupnost a nabídneme vám cenu, za kterou vám zboží jsme schopni obstarat.

Většina zboží nabízených značek je již naskladněna, u sezónního je objednána jarní kolekce.

 

Těšíme se na vaše objednávky.

M.M.