Ve spolupráci s firmou Atex jsme letos opět rozšířili sortiment sportovního oblečení v týmových barvách Hisportu.

 
 
 
 
 
 
K triatlonovému oblečení a cyklistickému oblečení přibyla postupně atletická kolekce a kolekce na běžecké lyžování. Letos jdeme ale ještě dál a výrazněji jsme rozšířili atletickou kolekci a přidali kolekci volnočasovou a vyloženě zimní (na běžky i kolo).
 
 
Novinky jsou ale i v oblečení triatlonovém a ke kombinézám Drytech, které jsme měli k dispozici jako vůbec první triatlonový tým a ve kterých už se dalo i plavat bez použití neoprenu, přibyla letos další novinka a další „revoluční“ typ kombinézy (alespoň na domácím trhu). Je zde sice kvůli zachování funkčnosti materiálu už značně omezena možnost potisku a plocha, na kterou se dá tisknout, ale to je u rychlých kombinéz prostě nezbytné.
 
 
Po řadě dotazů a poprvé za dobu existence Hisport teamu také zavádíme možnost objednat si oblečení v barvách Hisportu i pro nečleny týmu, tak jako je to běžné například v cyklistice.
 


Prohlédnout si novou kolekci včetně všech novinek a vyzkoušet velikost můžete v provozovně Hisportu, Hornoměcholupská 68, Praha 10-Hostivař.
 
Objednávkový formulář najdete v příloze.
 
 
M.M.
PřílohaVelikost
Objednávkový formulář ATEX Hisport team 2017.xls40 KB