Pomalu končí prázdniny a už nyní je čas chystat start plavecké školy pod Hisport teamem. 3.9.2018  to všechno vypukne a stávající i noví klienti rozvíří vodu plaveckého bazénu v Hostivaři.

 

 

 

 

 

 

Následně pro vás připravíme i dva plavecké a dva plavecko běžecké víkendové kempy v Nymburce.

To ale letos nebude zdaleka vše. V nejbližší době spustíme nové www stránky na stávající doméně www.hisportteam.cz , kde se dozvíte podrobnosti, náplň a konkrétní termíny našich sportovních aktivit. Doposud k tomuto účelu sloužil spíše web www.ironmantriatlon.cz

Takže vás určitě nepřekvapí, že se věnujeme i individuálním tréninkovým plánům, pořádáme jarní triatlonové soustředění na Mallorce, plánujeme na nově rekonstruovaném atletickém stadionu s umělým povrchem v Hostivaři (hned vedle našeho plaveckého bazénu) spustit atletické tréninky pro děti a běžeckou přípravu pro dospělé a řadu dalších aktivit, které vám budeme postupně představovat.

Naši sportovní provozovnu s triatlonovým vybavením a vybavením pro vytrvalostní sportovce na adrese Hornoměcholupská 68 v Praze Hostivaři, už velká část z vás vytrvalostních sportovců, asi zná.

Tu jsme letos taky rozšířili ať už kvůli skladovým zásobám, tak kvůli showroomu silničních a časovkových kol Pardus, které ostatní značky doslova válcují svojí cenou, při velmi slušné kvalitě těchto kol.

A v rozšiřování budeme plánovaně pokračovat i v následných letech, kdy se má v našem areálu vybudovat jeden z nejmodernějších komplexů kanceláří a skladů v Praze. Souběžně s tímto krokem zřejmě dojde i ke změně naší provozovny na „kamenný obchod“ a k rozšíření otvíracích hodin, které jsou prozatím nastaveny spíše pro obchodníky, než běžné zákazníky, které ve většině případů uspokojujeme přes naše eshopy.

Řada z vás si určitě také všimla, že vedle Hisportu, který má pro ČR výhradní zastoupení sportovních značek jako Sailfish, Saltstick, Hypoxico, Rolf prima, Dextro energy, O-synce, nebo Run&mowe, jsme založili i novou firmu N1sport, kde nabízíme a prodáváme sportovní značky jako Enervit, Profile design, Compressport, Garmin a další. Prostě ty „top“ značky co jsou na našem trhu v daných segmentech dostupné.

Společně s ČTA se zároveň snažíme o popularizaci triatlonu jako sportu v ČR a o rozšíření členské základny a zajištění servisu na závodech pro tyto nové závodníky. K tomuto účelu slouží především projekt www.mujprvnitriatlon.cz na jehož stránkách se dozvíte nejen jak trénovat v daném kalendářním období, ale získáte i spoustu fundovaných informací a rad ohledně přípravy na závod, materiálu, výživy apod. A také vás jako začátečníky v tomto sportovním odvětví nasměrujeme na závody, které jsou pro vás vhodné a které jsou nejen oblíbené, ale mají i dostatečnou úroveň z hlediska organizace, zázemí pro závodníky, bezpečnosti atd.

S pomalu končící sezónou 2018 už se pomalu těšíme na tu následující.

M.M.