Jak už jste zaregistrovali v roce současném 2017 u Německé jedničky s triatlonovým vybavením Sailfish, chystáme v tomto roce ještě mnohem „monstróznější“ podzimní akci.

 

 

 

 

 

 

Na našem specializovaném webu www.sailfishvyprodej.cz , se vybrané produkty této značky na podzim opět objeví jen za zlomek původní ceny a stejně tak jako v roce předchozím předpokládáme, že se po nich doslova jen zapráší.

 

A nepůjde jen tak o ledas co, ale akce se bude týkat top neoprenů G-range, atakujících v běžných cenách dvacetitisícovou hranici, neoprenových plavek zlepšujících plaveckou polohu v dlouhém provedení, triatlonových dresů a kombinéz řady team a spirit, plaveckých brýlí a řady doplňků, za naprosto neuvěřitelné ceny.

 

Prostě sledujte web www.sailfishvyprodej.cz a nechejte se překvapit. Triatlonové vybavení té nejšpičkovější kvality zde pořídíte za zlomek původní ceny a za cenu zcela neznačkových produktů ostatních firem.

 

 

Vše samozřejmě do vyprodání zásob, které ovšem nebudou nijak skromné a zahrnou ve většině případů i kompletní velikostní sortiment nabízených produktů. Slevy budou ve většině případů přesahovat 50% běžné ceny, takže je opravdu na co se těšitJ Prostě sledujte náš eshop a s objednávkou příliš neotálejteJ

M.M.