Hisport od dubna 2017 rozšiřuje na více než dvojnásobek svoji dosavadní provozovnu v Praze 10-Hostivaři, Hornoměcholupská 68.

 
 
 
 
 
 
Důvodů je hned několik-showroom pro kola Boardman a Rolf prima, plánované provádění zátěžových testů v hypoxickém prostředí, navýšení skladů se sportovní výživou, celkové navýšení kapacity skladu a postupné přidávání dalších služeb pro naše klienty a členy týmu.
 
 
Hlavním důvodem je ale fakt, že už se se skladovými zásobami našich zastoupení, do stávajících prostor prostě nevejdeme a krabice s materiálem nám doslova padají na hlavu, což už několikrát v naší nepřítomnosti zaznamenaly pohybové senzory a vyvolaly poplach a příjezd ochranky :-)
 
Od poloviny dubna už vás uvítáme ve značně „kultivovanějším“ prostředí s přehlednějšími expozicemi našich stávajících zastoupení sportovních značek.
I na sportovních akcích v podobě převážně triatlonových závodů se můžete těšit na rozšířenou expozici v podobě stánků se zbožím značek, které pro ČR, Slovensko a částečně i Polsko zastupujeme.
 
 
Těšíme se na vaši přízeň a věříme, že s tím, co nabízíme a prodáváme, budete spokojeni. Náš důraz je jednoznačně kladen na kvalitu za přiměřenou cenu a rozhodně se nesnažíme být nejlevnější, ale nejlepší. Tomu odpovídá i náš sortiment a sportovní značky, které nabízíme a prodáváme.
M.M.