Již tento víkend proběhne MČR v krátkém triatlonu, které tento rok hostí doslova triatlonové město Příbram a Hisport u toho nebude chybět.
 
 
 
 
 
Ať už jako partner akce, kde díky Italské značce sportovní výživy Enervit zajistí pitný režim a doplňování energie na občerstvovacích stanicích, tak jako zázemí pro závodníky Hisport teamu a v neposlední řadě i s řadou akcí na svých stáncích.
 
 
Podobně jako na Czechmanovi se můžete těšit na produkty firem Sailfish a Enervit gratis ke každému nákupu u nás a také na velký výprodej triatlonových dresů a kombinéz Sailfish modelové kolekce 2016 za super ceny a to včetně plavání zrychlujících kombinéz řady PRO, určených především na krátký triatlon, kdy se plave bez neoprenů. Slevy tady činí až několik tisíc korun. Nabídku těchto kombinéz můžete najít na webu www.sailfishvyprodej.cz
 
 
Stejně jako na Czechmanovi a v Poděbradech vám i v Příbrami představíme triatlonové speciály Anglické značky Boardman, zapletená kola Americké značky Rolf prima, elektroniku Německé značky O-synce, již zmiňovanou Německou značku triatlonového „top“ vybavení Sailfish, sportovní výživu značek Enervit, Dextro energy, Saltstick a další.

Budeme se na vás těšit na stánku Hisport.