Pomalu ale jistě se blíží největší a svým rozsahem i nejvýznamnější triatlonová akce na území ČR. Přímo v centru Prahy se 28.7.2018 uskuteční závod na tratích středního triatlonu, který je součástí světové série Challenge.

 

 

 

Mimo tento hlavní závod ale proběhne i řada doprovodných akcí a program bude opravdu velmi pestrý.

Hisport na takovéto akci samozřejmě nemůže chybět a bude hrát hned trojí roli. Kromě propagace samotného Hisportu a N1sportu a jejích sportovních značek, které pro ČR zastupují, půjde o propagaci projektu ČTA Můj první triatlon a o propagaci sportovní výživy italské značky Enervit, jejíž zástupce pro ČR, firma Vitar, je partnerem závodu právě se sportovní výživou.

Nejen na závodech série Ironman, kde je Enervit výhradním výživovým partnerem celého seriálu, se tedy můžete setkat s touto bezesporu kvalitní značkou.

Stánek enervitu najdete hned vedle prezentace a budeme v něm sportovní výživu této značky nejen prodávat, ale také zde vydávat balíčky výživy na závod, které si závodníci objednávali v rámci přihlášek na závod.

Naše další stánky Hisport a Můj první triatlon, kde budeme nabízet především triatlonové vybavení Sailfish, tablety proti křečím Saltstick, triatlonové hrazdy a pitné systémy Profile design, oblečení Atex v barvách ČTA a řadu dalšího, budou se stánkem enervitu samozřejmě sousedit.

Takže se na vás budeme těšit a s nákupem sportovní výživy, tablet proti křečím, pásků na čip nebo číslo, plaveckých a běžeckých čepiček nebo kšiltů, včetně těch chladících a dalšího triatlonového vybavení, se klidně můžete spolehnout na naše stánky na Expu závodu.

Budeme ale myslet i na zapomětlivce, kteří doma nechají dres, neopren, mazání, plavecké brýle a další vybavení na triatlon a vše bude k dostání ve stánku Hisportu.

M.M.