Jen chci informovat všechny závodníky, kteří s tím víceméně automaticky počítají, že na expu před závodem Moraviaman, žádnou výživu kromě značky Nutrend nenakoupí. Ten se jako partner závodu rozhodl, že prodej konkurenčních výživových značek, jednoduše neumožní.

 

 

 

 

Proto informuji všechny ty, kteří jsou na svoji značku kvalitní sportovní výživy zvyklí, aby se zásobili předem, neboť ani Italský Enervit, ani Německé Dextro-energy, ani americký Saltstick s tabletami proti křečím, na expu tohoto závodu nebudou k dispozici.

Omlouváme se všem, kteří s tím počítali, ale dozvěděli jsme se tuto informaci až nyní, necelý týden před konáním závodu. Sportovní výživu těchto značek můžete objednat na našich eshopech www.dextro-energy.cz , www.enervitczech.cz a www.saltstick.cz

Protože jsme připravili i speciální akci na nejoblíbenější produkt pro dlouhý triatlon, gel enervitene sport competition s převahou složitějších cukrů v podobě maltodextrinů, přesuneme tuto akci na naši provozovnu N1SPORTU, Hornoměcholupská 68, Praha 10, kde tento gel s cenou 115kč nakoupíte tento týden za 60kč.

 

M.M.