Protože se blíží čas, kdy je potřeba zaplatit rezervační zálohu na kemp, je také ten správný čas na několik málo informací.

Kemp na Mallorce je pod hlavičkou Hisportu, ale je otevřen pro veřejnost, takže se ho může zúčastnit doslova každý a to včetně doprovodu sportovců.

 

 

 

 

 

 

Kemp bude jako loni v oblíbeném a osvědčeném resortu Valentin Blue Bay, Playa de Muro, který byl již před dvěma měsíci beznadějně vyprodán pro prakticky všechny jarní termíny. Naštěstí máme dostatek předplacených rezervovaných míst.

7.-17.4. přijdete snad jen o 4 nebo 5 dní, kdy vás budou v zaměstnání nebo firmě postrádat.

Hlavní náplní kempu bude samozřejmě cyklistika, ale zapomínat nebudeme ani na další dvě disciplíny triatlonu. Zvláště když jsou v našem resortu pro všechny disciplíny naprosto ideální podmínky a to doslova. Proto je jeden z těch nejdražších a nejvíce vyhledávaných :-)

Pro plavání má resort vlastní vyhřívaný venkovní 25m bazén určený výhradně pro tréninky plavání, na kolo je resort na strategicky ideálním místě, odkud vyráží nejvíce cyklistických skupin a blízko je to jak do hor, tak na převážně rovinové trasy. No a pro běh je hned vedle pobřeží unikátní park S Albufera s měkkým podkladem a dokonalou ochranou před větrem. Těžko hledat komplexnější podmínky a zázemí pro trénink triatlonu. Předčí i věhlasný klub La Santa na Lanzarotte, který má navíc snad jen atletický ovál.

Co je potřeba v resortu vyzvednout, je gastronomie místní restaurace. Tohle se opravdu málo kde vidí a většina sportovců tady doslova nějaké to kilo přibereJ I ti „zhýčkanější“ budou překvapeni kvalitou a výběrem jídel, včetně těch co k ostrovům patří.

 

 

 

Náplní kempu budou i doprovodné činnosti jako plavecké a core posilování, strečink, plavecké protahování atd. K dispozici vám budou i vířivka, masáže, fyzioterapie, bazén s ledovou vodou a další regenerační procedury.

 

 

Od Hisportu vás čeká stejně jako loni uvítací balíček se sportovním vybavením, týmový dres, rukávky na ruce, testování neoprenů a kombinéz, pitný režim v podobě iontových a energetických nápojů gratis a další překvapení.

Kdo nechce cestovat s kolem, má možnost si na dobu kempu přes nás rezervovat a zapůjčit silniční kolo z půjčovny, která je přímo v našem resortu za 4500,-Kč

Cena kempu pro sportovce se vším všudy (včetně přepravy kola) je 33tis. s tím, že zálohu ve výši 10tis. je potřeba uhradit do 1.12.2016. Cena ostatních variant (bez letenky, doprovod, singl ubytování atd.), stejně jako další podrobnější informace najdete na našem webu www.ironmantriatlon.cz pod příslušnou záložkou pro kemp na Mallorce. Několik míst je ještě volných.

M.M.