Třídenní víkendový plavecký kemp ve sportovním areálu v Nymburce se uskuteční v termínu 2-4.prosince.

 

 

 

 

 

 

 

Zájemce čeká nejen 5 plaveckých tréninků změřených především na zdokonalení plavecké techniky, ale i lekce plaveckého protahování a posilování, lekce jógy, volitelný běžecký trénink, regenerační linka a krátký videozáznam vašeho plavání s komentářem o základních plaveckých chybách a doporučeních k jejich odstranění. (Tady jsme se při prvním kempu setkali s komentáři, že videí bylo málo a komentář k nim jen stručnější. A bude tomu tak i nyní. Platíte si za plavecký kemp, jehož náplní je především trénink plavání a opravování vašich špatných technických návyků při tréninku jako takovém. Kdo by chtěl podrobnější rozbor jeho plavecké techniky, včetně výčtu cvičení, na které se má zaměřit a doporučené náplně jeho tréninků, má možnost si objednat naši speciální službu-plaveckou diagnostiku. Ta ale nemůže být součástí kempu, protože tam na ni prostě a jednoduše není prostor a protože je cenově podobná, jako celý kemp.)

Kapacita kempu je již téměř naplněna a je místo již jen pro několik zájemců (je to dáno kapacitou ubytování v nově zrekonstruované části hotelu sportovního areálu, ve které máme rezervováno ubytování). Volné ubytování ve staré části hotelu sice je, ale tu si našim klientům netroufáme nabízet.
 
 
Příjemným překvapením a „přidanou hodnotou“ budou, doufáme, i účastnické balíčky se sportovním vybavením Sailfish.
 
 
Další službou, kterou nabízíme v rámci kempu je možnost vyzkoušet si triatlonové neopreny Sailfish dvou nejvyšších řad G-range a One. To je ale potřeba uvést v přihlášce a spolu s tím velikost neoprenu Sailfish podle velikostní tabulky, nebo vaši výšku a váhu, abychom během tří dnů vytvořili harmonogram zkoušení neoprenů (máme s sebou všechny velikosti, ale jen v omezeném množství).
Budeme se na vás těšit začátkem prosince v Nymburce.
M.M.