Německá značka sportovní elektroniky se značkou kvality Germany engineering, která u nás zatím není příliš rozšířená, oproti například Německu, nabídne prostřednictví Hisport také jednu z výrazných akcí.
 
 
 
 
 
 
 
Bude se týkat jak specializovaného eshopu www.o-synce.cz , tak v
šeobecných sportovních eshopů www.hisportshop.cz a www.triatletshop.cz
 
A půjde stejně jako v předchozích akcích o produkty k nákupu gratis a nikoliv o slevy jako takové. A ne ledajaké produkty, ale špičkové cyklocomputery Urban X v ceně 1800,-Kč, které dokáží měřit mimo běžných asi dvacíti parametrů, třeba tepovou frekvenci, otáčky klik a další.
 
 
Ale buďme zase konkrétní. K jakémukoliv produktu řady Coach smart s bluetoo technologií, digitálnímu kšiltu Data4vision, který zobrazuje údaje o TF, rychlosti běhu, čase, vzdálenosti a mnoha dalších veličinách v zorném poli sportovce bez nutnosti dívat se na hodinky, nebo ke špičkové navigaci Data4vision konkurující nejlepší navigaci garminu svými funkcemi, ale za poloviční cenu, dáme gratis špičkový cyklocomputer Urban X!
 
 
 


Mimochodem, všechny doplňky, pásy, čidla i zobrazovací jednotky mají technologii ANT+ a jsou tak s nejrozšířenější značkou u nás garmin, zcela kompatibilní a kombinovatelná!
 
 
A že vše dokonale funguje, vidíme hlavně na prodejích doplňkového vybavení o-synce, které je značně levnější než Garmin a snadno ho nahradí zvláště u těch, kteří mají několik kol, více tepových pásů apod.

M.M.