Tentokrát nepůkjde o slevy na produkty této značky, ale o produkty zdarma k objednávkám sportovní a doplňkové výživy značek Enervit (Itálie) a Dextro energy (Německo). Obě značky se specializují především na vytrvalostní sportovce a jsou v tomto oboru doslova světovou „špičkou“.

 

 

 

 

 

A už k samotné, časově a skladově omezené akci na sportovní výživu. K nákupu jakéhokoliv množství sportovní výživy těchto dvou značek u Husportu (www.enervitczech.cz , www.dextro-energy.cz , www.hisportshop.cz , www.triatletshop.cz ) získáváte automaticky platíčko čtyř energetických tablet GT gratis.

 

 

 

 

 

 

K nákupu nad 500,-Kč získáváte gratis sadu dvou energetických gelů One hand sport gel, nebo energetický tekutý koncentrát Enervitene, případně jejich kombinaci.

 

 

 

 

No a do třetice ke každému nákupu sportovní výživy těchto dvou vytrvalostních značek nad 1000 kč, získáváte gratis dva koncentráty Enervitene competition, jejichž cena značně přesahuje 200Kč.

 

 

 

A to ještě není vše. Ke každému nákupu bude kromě těchto produktů gratis i lahev Enervit nebo Dextro energy o objenu 0,5 nebo 0,7l.

Akce je časově omezená a potrvá nejpozději do konce září. S největší pravděpodobností ji ale ukončíme dříve. Takže příliš neváhejte.

M.M.