Německý výrobce značky O-synce s certifikací German engineering u nás není tolik známý, jako například v mateřském Německu, Rakousku, nebo cyklistickém Španělsku. Přesto jeho produkty s technologií ANT+ snesou známku té nejvyšší kvality a jsou kompatibilní s jedničkou na trhu, firmou Garmin, včetně všeho příslušenství.
 
 
 
 
 
 
 
I když jsou nejprodávanějšími produkty značky O-synce cyklocomputery řady Urban a navigace Navi 2move, nabídneme vám v akci jeden hodně specifický produkt, který na trhu nemá konkurenci a jednu novinku značky, která je cílena na mladou generaci, jež se doslova neobejde bez mobilů a v něm nainstalovaných sportovních aplikacích.
 
 
Prvním z produktů, které vám nabídneme za akční cenu 2500,-Kč na místo běžných 4100,-Kč je elektronický kšilt Data4vision. Jde o kšilt, který vám zobrazuje ve vašem zorném poli všechny údaje, které jinak musíte hledat na hodinkách-sporttesteru. Při běhu a dalších sportech tedy není potřeba hledat údaje na mnohdy dost malém displeji hodinek, ale máte je neustále před sebou, aniž by jste museli přestat sledovat terén, kterým běžíte nebo jedete. Technologie ANT+ samozřejmě zajišťuje kompatibilitu s tepovými pásy Garmin a dalšími značkami s touto technologií. Kšílt má úplně stejné funkce jako většina vyspělých sporttesterů, vyjma GPS.
 
 
 
 
 
 
 
 
Rychhlost běhu ale samozřejmě měří a to jak okamžitou, tak průměrnou, počet kroků a tím samozřejmě vzdálenost a aktuální i průměrné tempo běhu (samozřejmě v kombinaci se snímačem rychlosti).
 
 
 
Druhým z produktů, který nabídneme v této jednorázové akci je cyklocomputer Coachsmart využívající nejen technologie ANT+, ale také bluetooth, díky které lze propojit přes mobilní telefon a jeho aplikace. Základní funkce jsou stejné jako u vyspělých cyklocomputerů jiných značek, ale ty sdílené zahrnují nadmořskou výšku, navigaci, teploměr a řadu dalších funkcí. Vše je samozřejmě plně kompatibilní s hrudními pásy i snímači Garmin. Na místo běžné ceny, za kterou se cyklocomputer prodává a která je 2250,-Kč, nabízíme v naší časově nebo množstevně omezené akci (do vyprodání aktuálních zásob), tento produkt jen za 1500,- Kč, což je cena nižší, než u mnohých běžných cyklocomputerů které nabízejí měření výkonu nebo nadmořské výšky a převýšení.
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Objednávat můžete na eshopech www.o-synce.cz , www.hisportshop.cz , nebo www.triatletshop.cz , kde stačí u objednávky uvédst v poznámkách „slevová akce“. Lze objednat i prostřednictvím emailu hisport@hisport.cz , pokud nezapomenete uvést všechny údaje k zaslání, včetně telefonu. Na eshopech jako takových cenu měnit nebudeme, protože jde o dočasnou akci v řádu dní, maximálně týdnů (do vyprodání skladových zásob), ale cenu upravíme na základě objednávky automaticky.

M.M.