Tak jako každý rok a doufáme, že i k potěšení vás všech, sportovců a především triatlonistů, dojde i v následujícím roce k ne zcela zanedbatelnému rozšíření našich aktivit.

 

 

 

 

 

Z té čistě obchodní stránky, která vás zajímá asi nejméně, to bude především realizace větších hypoxických projektů (fitnesscentra, spinningcentra, ubytovací a zdravotnická zařízení), která přímo navazují na první již zrealizovaný projekt v ČR a to hypoxický hotel a tělocvičnu s trenažery pro biatlonovou reprezentaci. A je to především sever ČR, Praha a Slovensko, kde se podobné projekty chystají.

 

 

 

Tou už pro triatlonového závodníka, nebo cyklistu zajímavější věcí může být rozšíření aktivit o cyklistickou značku Boardman z Anglie, na které bratrské duo získalo hned dvě nejcennější medaile v triatlonu na OH v Riu. Navíc je zde možnost díky naší další značce, americkým zapleteným kolům té nejvyšší kvality Rolf Prima, rozšířit nabídku i o kolekci kol Boardman s těmito koly a s volitelným osazením nevyjímaje elektronické sady. Tím se dá dosáhnout pořízení naprosto špičkového kola za polovinu až 2/3 ceny, než jsou nejvyšší modely v oficiální nabídce Boardman s jasně daným osazením a vybavením. A co více, je tady i možnost naprosto individuálního designu rámu kola a k tomu stejně individuální barevné provedení kol Rolf Prima.

 

 

Sailfish jako Evropská jednička v triatlonu také nabídne řadu novinek a vybavení a my jako zástupci této značky pro ČR a Slovensko poprvé v historii přistoupíme na podzim k akci výprodejů, které plánuje konkurence. U nás ale půjde jen o nějaký jednotlivý segment zboží a nikoliv kolekci Sailfish jako takovou, která se i při výrazné změně podmínek na trhu, prodává dobře. Patrně zvolíme kategorii triatlonových kombinéz řady comp, případně team. Možná ještě pro nejlevnější neopreny Sailfish Vibrant. Ale ještě uvidíme, pro co přesně se rozhodneme. Bude to jen „demonstrace“ toho, jakou cestou nechceme běžně postupovat, ale že je to možné a reálné a přiláká to řadu zákazníků toužících po maximální slevě a nikoliv po kvalitě daných výrobků. Bude to určitě lepší cesta a ukázka slepé cesty, než boj s právníky. Sailfish ale jinak zůstane Sailfish se vším co k této značce patří-nejnovější technologie, vysoká kvalita, šíře sortimentu, špičkové materiály, náskok oproti konkurenci.

 

Ostatní sportovní značky, pro něž má Hisport zastoupení, také postupně překvapí řadou novinek, o kterých vás ale budeme informovat až průběžně. To byly ale jen čistě obchodní aktivity. O těch spíše sportovních a vám bližších, více informací v následném článku.

M.M.