Konečně jsem nechal přestavět několik časovkových skvostů (především scott plasma) na elektrické komponenty a v nové konfiguraci je naskladnil na bazar. Rámy jsou v tomto případě „nesmrtelné“ s doživotní zárukou a veškeré komponenty nové, nebo jen s nájezdem při zkoušení kol.

 
 
 
 
 
 
 
 
Nabídce vévodí Scott plasma time issue, která se v této konfiguraci nabízí v modelové řadě 2017 a kde jde i o zcela nový rám. Dalším z těch zajímavějších kol je tři roky stará Plasma premium (nejvyšší model značky) se zcela novou elektronickou sadou shimano ultegra.
 
Najdete tady ele i další kola, jako Orbea ordu s rámem jen 53cm pro někoho s menší postavou nebo ambiciozní slečnu s vybavením sram red, nebo kola v nižší cenové relaci.
 
 
Na výběr je hned několik typů zapletených kol, podle toho, zda už závodní kola máte a chcete jen tréninková, nebo zda chcete kolo komplet se závodními koly, případně varianta kdy chcete zvolit kola univerzální, na kterých se dá neomezeně trénovat i na našich horších silnicích a velmi dobře i závodit.
 
 
 
M.M.