Už proto, že jsem se definitivně rozhodl používat k vyhodnocování tréninků programy a elektroniku Garmin a O-synce s kompatibilní technologií ANT+ a ustupuji od značky Polar, najdete na bazaru mnoho zajímavých nabídek právě této značky ode mě nebo mých klientů, kteří výbavu obměnili.
 
 
 
 
 
 
 
Protože jsme u Sailfish už naskladnili kolekci neoprenů 2016, doprodávám poslední kusy kolekce 2015 za „bazarové“ ceny s 20% slevou oproti nové kolekci. Vše včetně záruky a dokladu. Podobná situace je u dresů Sailfish Spirit a kombinéz, kde během několika dní dovezeme novou kolekci Team a tak poslední kusy kolekce 2015 také nabídnu na bazaru s touto slevou oproti kolekci 2016. Jde ale jen o několik posledních kusů, protože Sailfish modelové řady 2015 byl prakticky kompletně vyprodán.
 
 
U Německé elektroniky O-synce máme k dispozici několik balení špičkových komputerů Urban X a highX za super ceny díky nákupu „neoriginálního“ balení pro týmy. Krabičku ale stejně hned vyhodíte a to podstatné, tedy obsah balení, je stejný. Samozřejmě i zde vše se zárukou jako nové zboží a s dokladem. A kdo by chtěl funkcemi špičkový měřič tepové frekvence za cenu samotného pásu s vysílačem, který je součástí balení a hodinky gratis, sáhne po Mix pro od této značky v modelové řadě 2014. Jediné, co dlouho nevydrží nové, je nekvalitní řemínek k hodinkám, který byl u nové kolekce vyměněn za jiný.
 
 
Pozornost si zaslouží určitě i cyklistické tretry, včetně posledního přírůstku Specialized s odklápěcí patou pro triatlon.
 
 
A triatlonisty s menší postavou, nebo triatlonistky by určitě měl upoutat časovkový speciál nejvyšší řady Orbea ordu s novou řadou Sram a vysokými karbonovámi ráfky s cenou pod 100tis. Je to velikost 53, takže pro postavy do 175cm. Kdyby byl rám o něco větší, určitě se tady nezdrží ani týden.

Od Polaru je potom k dispozici i řada příslušenství, které se mi ale nechce rozepisovat, takže toto na dotaz.