Konečně jsem nechal přestavět několik časovkových skvostů (především scott plasma) na elektrické komponenty a v nové konfiguraci je naskladnil na bazar. Rámy jsou v tomto případě „nesmrtelné“ s doživotní zárukou a veškeré komponenty nové, nebo jen s minimálním nájezdem.
 
 
 
 
 
 
V nabídce najdete hned dva časovkové speciály Scott plasma 10 ve velikostech M a L. Jde o dva roky starý model s osazením Shimano Dura ace (kliky Ultegra), větší rám s elektrickým a menší s mechanickým řazením 11 speed. Volba hned z několika typů zapletených kol.
 
 
 
Dalším triatlonovým speciálem je tři roky stará Plasma premium (nejvyšší model značky) se zcela novou elektronickou sadou shimano ultegra a opět volbou z několika typů zapletených kol.
 
 
 
Najdete tady ele i další kola, jako Orbea ordu s rámem jen 53cm pro někoho s menší postavou nebo ambiciozní slečnu s vybavením sram red a karbonovými doplňky Zipp.
 
 
Z celokarbonových zapletených kol Americké značky Rolf prima jsou nyní v nabídce dva páry 40mm vysokých ráfků. Jde o modely Ares 4 (plášť) a TDF 4 (galuska). Obojí v perfektním stavu a s velmi malým nájezdem (závody).
 
 
Nově jsou na bazaru i sety časovkových řídítek s hrazdou, které byly sundané z nových kol při jejich přestavbě. Jde o celokarbonový model Profile design Aeria a hliníkové modely značky Zipp.

M.M.