Jak už jsem avizoval minule, končí tato značka s prodejem kol v Evropě a dalších částech světa a soustředí se na UK a US. Nikdo pořádně neví proč, ale je to prostě tak.
 
 
 
 
 
 
My jsme se v návaznosti na tuto informaci rozhodli zcela vyprodat ukázková kola Boardman za doslova zlomek původní ceny. A nenechte se mýlit. Tato ukázková kola jsou nikoliv v původní konfiguraci s osazením Shimano 105 a hliníkovými řídítky a hrazdami Zipp v kombinaci se sedly Adamo, ale jsou přestavěna na nejvyšší řadu Sram carbon s doplňky Profile design aeria. Přidaná hodnota, oproti původní konfiguraci, která byla kvůli přijatelné ceně, je prostě obrovská.
 
 
Skladem máme poslední 4 časovková kola, z nichž jedno už jsem si „zabavil“ já. I nejvyšší model značky, který přesahuje v běžné nabídce 300tis., je nyní o více než 100tis. levnější a následné dva modely c cenami vysoko nad 100tis. jsou nyní o desítky tisíc levnější.
 
Nejvyšší model je osazen elektrikou Dura ace a koly Rolf prima Ares 6,dva nižší modely potom nejvyšší řadoumechanického sramu Sram red a celokarbonovými zapletenými koly Equator.
Přijďte se na kola podívat na naši provozovnu v Hostivaři v provozních hodinách Hisportu.
Pokud toužíte po ne zcela novém, ale přesto kvalitním a prověřeném časovkovém kole s novými komponenty, budete mít i tady šanci a na výběr z několika kol značek Scott, Cannondale, nebo Orbea.
Stačí se u nás zastavit a udělat si radost v podobě nového časovkového kola za naprosto bezkonkurenční cenu.

M.M.