Opět jsem po čase aktualizoval a naplnil svůj bazar, který svou nabídkou špičkového materiálu za velmi výhodné ceny, určitě stojí za to.

 

 

 

 

 

Navíc jde jen o materiál, jehož historii perfektně znám, neboť jsem ho sám používal, nebo sportovci v mém bezprostředním okolí. Spousta materiálu je i doposud nepoužitá. U kol je možnost úpravy ceny a výběru z několika modifikací zapletených kol. Vše shimano nebo sram 11 speed. Zapletená kola americké značky Rolf prima v kombinaci titanu, karbonu a keramiky s unikátním párovým výpletem, která z kol dělají i při minimálním počtu drátů a minimálnímu aerodynamickému odporu, jedny z nejpevnějších a také nejtrvanlivějších kol na světě.

Na bazaru dále výprodejová kolekce nejkvalitnější Evropské triatlonové značky Sailfish modelové kolekce 2015 řady Spirit u závodních triatlonových kombinéz a kompletů a několika neoprenů Vibrant za velmi příznivé ceny, navíc se slevou 20%.

Cyklistické computery Německého výrobce O-synce s technologií ANT+, kompatibilní i s hrudními pásy a snímači Garmin a dalšími značkami s touto technologií za bezkonkurenční ceny v dané kategorii.

Nové věci samozřejmě s dokladem a dvouletou zárukou, použitý materiál po dohodě s majitelem a s mojí osobní zárukou za nabízené zboží. Na bazaru nenajdete nic anonymního, za co bych se nemohl zaručit svým jménem a neznal stáří a historii nabízeného sportovního vybavení.

M.M.