Tak jako poslední dva roky touto dobou, tedy v druhém prázdninovém měsíci, postupně nabídneme několik cenově extrémně zajímavých akcí a to prakticky u všech značek, které pro ČR a další země zastupujme.
 
 
 
 
 
 
Nebude se jednat v žádném případě o výprodej starších modelových řad, ale o aktuální modelové řady daných produktů a značek, na které nenabízíme žádné jiné slevy.
Výprodejové akce loňské modelové řady máme spuštěny pouze u značky sailfish na speciálním eshopu www.sailfishvyprodej.cz
 
 
 
 
 
 
Od příštího týdne se tedy můžete těšit na několik opravdu zajímavých nabídek, které se v dohledné době nebudou opakovat a ve většině případů budou omezeny jen celkem krátkou časovou dobou, nebo do vyprodání zásob co máme aktuálně skladem.
 
 
 
Těšit se můžete na zapletená kola Rolf prima se slevou až 12 500,-Kč, cyklocomputery O-synce s bluetooth technologií pro propojení s mobilním telefonem a další elektroniku, akčními balíčky produktů sportovní výživy, nebo produkty gratis od firmy Sailfish k neoprenům a kombinézám a spoustu dalšího. Stačí sledovat tento web www.martinmatula.cz , na kterém budou jednotlivé časově ohraničené akce postupně zveřejňovány.

M.M.